Телекомунікації та радіотехніка

Техніко-економічному фаховому коледжу ДДТУ у 2022 році виповниться 60 років. За період свого існування він став сучасним закладом освіти Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення та предмет гордості – це випускники коледжу. За 60 років існування коледж підготував понад 20 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Техніко-економічний фаховий коледж ДДТУ » Телекомунікації та радіотехніка
Телекомунікації та радіотехніка
Телекомунікації та радіотехніка

Концепція освітньої діяльності
172-Telekomunkacyi-ta-radotehnka-Koncepcya-osvtnoyi-dyalnost.pdf [1,45 Mb] (cкачиваний: 14)

В коледжі здійснюється підготовка фахівців освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр за спеціальністю 172 "Телекомунікації та радіотехніка" (найменування галузі 17 "Електроніка та телекомунікації") на основі базової загальної середньої освіти.
Термін навчання на базі 9 кл. – 3 роки 10 місяців, на базі 11 кл. – 2 роки 10 місяців.
Кваліфікація – технік-конструктор.

В наш час радіотехнічні прилади використовуються у всіх галузях виробництва, зв’язку, сигналізації, медичному обладнанні, телебаченні, побутовій техніці і т.д.
Студент під час навчання освоює конструкції, технології виготовлення, правила експлуатації, засоби ремонту і технічного обслуговування всіх видів радіотехнічних приладів.

У коледжі велика увага приділяється інформаційно-технічному забезпеченню навчального процесу. Комп’ютерний парк навчальних кабінетів налічує три класи, обладнаних сучасними комп’ютерами та програмним забезпеченням. Локальна мережа коледжу і швидкісний необмежений доступ до інформаційних ресурсів мережіInternet дозволяє підвищити інформативність навчальних занять з фахових, мовних та інших дисциплін.У навчальному процесі використовуються сучасні технічні та мультимедійні засоби навчання. Систематично оновлюється бібліотечний фонд коледжу іноземною і вітчизняною літературою.
По закінченню коледжу спеціаліст може працювати на керівних посадах на підприємствах по виготовленню та складанню всіх видів радіотехнічних приладів, засобів лінійного і мобільного зв’язку, телевізійної техніки а також по ремонту, налаштуванню, технічному обслуговуванню радіотехнічних приладів.