Хімічні технології та інженерія

Техніко-економічному фаховому коледжу ДДТУ у 2022 році виповниться 60 років. За період свого існування він став сучасним закладом освіти Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Головне досягнення та предмет гордості – це випускники коледжу. За 60 років існування коледж підготував понад 20 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері обслуговування та керівних посадах національної економіки.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Техніко-економічний фаховий коледж ДДТУ » Хімічні технології та інженерія
Хімічні технології та інженерія
Хімічні технології та інженерія

Концепція освітньої діяльності
161-Hmchn-tehnologyi-ta-nzhenerya-Koncepcya-osvtnoyi-dyalnost.pdf [1,4 Mb] (cкачиваний: 3)

В коледжі здійснюється підготовка фахівців освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр за спеціальністю 161 «Хімічна технологія та інженерія» (галузь знань 16 «Хімічна та біоінженерія») на основі повної загальної середньої освіти.
Термін навчання на базі 11кл. - 2 роки 10 місяців.
Кваліфікація – технік–технолог.

Фахівці даної спеціальності отримують знання в галузі хімічної технології, технології хімічної чистки, фарбування та прання виробів.
Фахівці цієї спеціальності здатні виконувати професійні роботи:
- технік-технолог (КП 3111),
- лаборант хімічних і фізичних досліджень (КП 3111),
- технік-лаборант хімічних і фізичних досліджень(КП 3111),
- технік-технолог, технік-лаборант, апаратник, апаратник хімічного чищення одягу, килимових та пухо-перових виробів, спеціаліст по хімічному чищенню салонів автомобілів в автосервісі, лаборант хімічних та фізичних досліджень, технік зі стандартизації та сертифікації.
Випускники отримують класичну базову хімічну освіту і можуть працювати на підприємствах, в організаціях та установах, що функціонують в галузях хімічних технологій та інженерії, в сфері послуг на підприємствах різних форм власності, в хімічних лабораторіях підприємств і організацій, на підприємствах екологічного моніторингу, на хімічних підприємствах по сертифікації та експертизи митного контролю, а також можуть проявити себе у власному бізнесі цього ж спрямування. Це дає широкі можливості для працевлаштування в різних галузях народного господарства.
Отримані в коледжі знання дозволяють нашим випускникам продовжити навчання в таких вищих навчальних закладах, як Дніпровський державний технічний університет; Київський національний університет технологій та дизайну; Хмельницький національний університет; Херсонський національний технічний університет, а також у будь-якому виші України.
Навчальний процес здійснюють висококваліфіковані викладачі.
На сьогодні матеріальна база спеціальності відповідає всім нормативним вимогам. Всі навчальні кабінети та лабораторії мають необхідне методичне забезпечення, обладнані технічними засобами навчання, обчислювальною технікою, приладами і обладнанням для проведення лабораторних та практичних робіт, передбачених навчальними програмами.